logo
خدمات آزمایشگاهی

معرفی مجتمع آزمایشگاههای شرکت تولیدی پیستون ایران

در ابتدای تاسیس شرکت جهت رفع نیاز داخلی شرکت آزمایشگاهی نیز ایجاد گردید که در سالهای بعد با توجه به نیاز شرکت ، آزمایشگاه با دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز تجهیز گردیده و در راستای استفاده بهینه از دستگاه ها و تجهیزات موجود ، آموزشهای لازمه برای پرسنل آزمایشگاه داده شد .

پس از گذشت چندین سال از فعالیت آزمایشگاه ، مدیریت شرکت در سالهای اخیر تصمیم به توسعه آزمایشگاه و اخذ استاندارد های لازمه از موسسه استاندارد گرفت . در این راستا آزمایشگاه بازسازی و با دستگاه ها و تجهیزات دقیق جدید تجهیز و پس از آموزشهای لازم برای پرسنل و برآورده نمودن الزامات استاندارد ، تائیدیه استاندارد ISO/IEC 17025 از مرکز ملی تائید صلاحیت ایران برای آزمایشگاه شرکت تولیدی پیستون ایران صادر گردید . به جهت رعایت استاندارد های مورد نظر سازمان استاندارد آزمایشگاه شرکت به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد ایران معرفی و همچنین پروانه کاربرد علامت استاندارد ایران برای محصولات شرکت نیز صادر گردید .

در راستای الزامات صنعت خودرو شرکت تولیدی پیستون ایران موفق به استقرار سیستم مدیریت کیفیت جامع IMS شده و از شرکت DQS آلمان برای استانداردهای ذیل تائیدیه اخذ نموده است.

استاندارد ISO/TS 16949 و استاندارد ایمنی و بهداشت OHSAS 18001 و استاندارد زیست محیطی ISO 14001
در این راستا آزمایشگاه شرکت نیز موفق به اخذ تائیدیه استاندارد ISO/IEC 17025 شده و برای محصولات پیستون ، بوش سیلندر ، گژن پین ، رینگ پیستون و شاتون موتورهای داخلی به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد ایران معرفی و پروانه کاربرد علامت استاندارد برای محصولات فوق الذکر را نیز اخذ نموده است .

به جهت وجود امکانات و تجهیزات دقیق و منطبق با استانداردهای جهانی و داشتن پرسنل مجرب و توانمند مجتمع آزمایشگاههای شرکت تولیدی پیستون ایران آماده ارائه خدمات اندازه گیری و متالوژی به شرکت ها و واحد های صنعتی و کارگاه های تولیدی و مشتریان در اسرع وقت و با دقت بالا می باشد .

    


تماس با ما

آدرس :

 

 

 

کارخانه تبریزدیزل آباد، منطقه صنعتی غرب

کدپستی :    کارخانه: 5197713737
تلفن :   کارخانه: 34454334-041
عضویت در خبرنامه