logo
خط مشی کیفیت

خط مشی یکپارچه سیستمهای مدیریت​

شرکت تولیدی پیستون ایران بزرگترین و معتبرترین تولید کننده انواع پیستون، گژن پین و شاتون در ایران بوده و در صنعت خودروسازی از موقعیت ممتازی برخوردار می باشد.

این شرکت جهت ارتقا کیفیت محصولات و همچنین جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان و ذینفعان خود اقدام به استقرار الزامات استاندارد های
ISO 45001:2018،IATF 16949:2016 ، ISO 14001:2015، ISO 9001:2015 و همینطور الزامات قانونی و مقرارت و الزامات خاص مشتریان صنعت خودرو نموده است.
  • ما خود را متعهد به رعایت کلیه قوانین و الزامات قانونی و مقرراتی کشور (ایمنی، بهداشت، محیط زیست و...) و تعهدات و الزامات قراردادی با مشتریان خویش می دانیم .
  • ما حفاظت از محیط زیست را به عنوان یک ارزش تلقی کرده و در کلیه فعالیت هایمان مدنظر قرار می دهیم.
  • ما کلیه فعالیت های سازمان را به گونه ای مدیریت می کنیم که سلامتی و ایمنی هیچ یک از کارکنان و سایر افراد جامعه در معرض تهدید قرار نگیرد و در این راستا کدهای رفتاری و منشور اخلاقی شامل نظم و انضباط، امنیت، احترام، صداقت و حفاظت از محیط زیست و محیط کار ایمن را تعریف و به اجرا گذاشته ایم.
براساس این موارد و با تکیه بر دانش و مهارت پرسنل سازمان و گسترش سطوح دانشی سازمان و تکنولوژی موجود  موارد زیر را به عنوان سر فصل های خط مشی اعلام می دارم :
  • توجه به رضایت ذینفعان سازمان از جمله مشتریان و جلب رضایت متوازن و پایدار ایشان
  • داشتن رویکرد بهبود مستمر در حوزه های ایمنی و بهداشت محیط زیست و کیفیت (بهبود جهت دستیابی به نتایج مطلوب تر و ضایعات صفر)
  • ارج نهادن به مقام انسانی کارکنان به عنوان با ارزش ترین سرمایه های سازمان و توجه به نیازهای ایشان و تحقق اهداف کیفی، ایمنی، بهداشت و محیط زیست در سایه توسعه فرهنگ سازمانی ، آموزش مستمر و ارتقا مهارت ها
  • کاهش هزینه ها و افزایش چابکی سازمان جهت دستیابی به بهره وری مطلوب در تمامی فرآیند ها
  • کاهش ریسک های ایمنی و بهداشت
  • پیشگیری از آلودگی زیست محیطی با شناسایی جنبه های زیست محیطی و رعایت چرخه حیات، کنترل و کاهش پیامدهای مربوطه
خط مشی سازمان  درتناسب با طرح کسب و کار سازمان و با در نظر گرفتن رویکرد فرایندی تعریف شده است تا چارچوبی برای تعیین اهداف بوده و در تمام سطوح سازمان انتقال یابد ، بر این اساس و جهت اطمینان از عملکرد صادقانه کارکنان ،زیر ساخت های لازم را فراهم آورده و  از تناسب رفتار کارکنان با آیین نامه انضباطی سازمان مطمئن شده تا مانع از هرگونه رفتار غیر اخلاقی ، ارتشا و یا اختفای مسائل و مشکلات سازمانی باشد. در این خصوص کلیه کارکنان تحت حمایت اینجانب می باشند.
اینجانب ضمن تعهد شخصی در رعایت ارزش ها و اهداف فوق از کلیه کارکنان و مدیران سازمان انتظار دارم تا با همکاری، همدلی و همفکری در راستای اثربخشی سیستم مدیریت سازمان حرکت نموده و دست یابی به اهداف تعریف شده و بهبود مستمر فرآیند ها را تسریع نمایند.
 
                                                                                                                                                                   

 


تماس با ما

آدرس :

 

 

 

کارخانه تبریزدیزل آباد، منطقه صنعتی غرب

کدپستی :    کارخانه: 5197713737
تلفن :   کارخانه: 34454334-041
عضویت در خبرنامه